Upratovačka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Marián Bíró Manažér zariadenia tel.: +421919350833 vrchna_dosnitra@zlaty-vek.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Upratovanie a dezinfekcia. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: chuť pracovať v novovytváranom kolektíve

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Marián Bíró Manažér zariadenia tel.: +421919350833 vrchna_dosnitra@zlaty-vek.sk
Okres : okres Nitra

Spoločnosť Zlatý vek

Právna forma:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub a i.)

IČO:
42204267

Telefón:
421917197925

poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ústavnom zdravotníckom zariadení, starostlivosť o odkázané osoby v zariadeniach sociálnych služieb

Adresa:

Novomeského 499/17 94912 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Špitálska 6 94901