Obchodný zástupca ČR

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Dolný Kubín
  • Uverejnené 3 týždne pred

Katarína Pšenáková personalista - mzdár tel.: +421908944829 psenakova@slovlepex.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca ČR

Pracovná náplň: – komplexná zodpovednosť za pridelené portfólio zákazníkov v ČR, vyjednávanie komerčných a obchodných podmienok spolupráce, systematické reportoanie dosiahnutých výsledkov – správa pohľadávok – realizovanie denných predajných aktivít produktov spoločnosti v súlade s naplánovanými cieľmi – komplexná starostlivosť o pridelených zákazníkov vrátene verbálnej a písomnej komunikácie s pridelenými zákazníkmi, spracovania a aktualizácie informačnej agendy o pridelených zákazníkov – zabezpečovanie procesu cenových ponúk – zabezpečovanie procesu reklamácií – úzka spolupráca s oddelením výroby a logistily absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Ďalšie požiadavky: – schopnosť viesť obchodné jednanie so zákazníkmi
– ochota cestovať
– technická zručnosť
– silná osobná motivácia pracovať v oblasti obchodu, ochota a záujem učiť sa nové veci
– obchodný úsudok, vyjednávacie schopnosti, komunikačné a prezentačné zručnosti

Pracovné výhody : ,Termín výberového konania:31. 1. 2018
Kontakt : Katarína Pšenáková personalista – mzdár tel.: +421908944829 psenakova@slovlepex.sk
Okres : okres Dolný Kubín
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

Slovlepex, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31625509

Telefón:
043/3812362

Charakteristika:
výroba EUR hranola

Adresa:

Bziny 219 02601 Dolný Kubín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dolný Kubín okres Dolný Kubín Bziny 219 02601