Aranžér, aranžérka kvetov

Jana Garcarova tel.: +421905406902 Info@clivia-art.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Aranžér, aranžérka kvetov

Pracovná náplň: Predaj rezaných kvetov, črepníkových kvetov, bytových doplnkov, aranžovanie interiérov, exteriérov…. absolventa Zaškolenie, odborné semináre.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;Zaškolenie, odborné semináre.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 17:30 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca tvorivosť (kreativita) manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: Umelecké cítenie, predstavivosť, manuálna zručnosť, kreativita.

Pracovné výhody : Zaškolenie, odborné semináre.,
Kontakt : Jana Garcarova tel.: +421905406902 Info@clivia-art.sk
Okres : okres Stará Ľubovňa

Jana Garčárová – CLIVIA

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
10772359

Internetová adresa:
Info@clivia-art.sk

Telefón:
+421905406902

Predaj rezanych a crepnikovych kvetov. Dekorácie interiérov a exteriérové

Adresa:

Budovateľská 7 06401 Stará Ľubovňa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Stará Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Budovateľská 41 06401