Upratovačka

Ing. Marián Mokoš vedúci finančno-personálneho odboru tel.: +0385363911 mokos@ozetaneo.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: upratovanie pridelených priestorov v areáli spoločnosti v spolupráci s ostatnými upratovačkami zdravotne postihnutého špeciálne firemné benefity

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;špeciálne firemné benefity
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Textilná a odevná výroba
Ponúkaná mzda : od 480 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) precíznosť (presnosť) trpezlivosť

Pracovné výhody : špeciálne firemné benefity,
Kontakt : Ing. Marián Mokoš vedúci finančno-personálneho odboru tel.: +0385363911 mokos@ozetaneo.sk
Okres : okres Topoľčany

OZETA NEO, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36329843

Telefón:
0385363911

Spoločnosť, ktorá za zaoberá výrobou pánskej konfekcie – nohavice, saká, obleky, smokingy, plášte, zimné plášte.

Adresa:

Dopravná 2098/9 95501 Topoľčany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Topoľčany okres Topoľčany Dopravná 2089/9 95501