Sales analyst

Ing. Soňa Šedajová Executive assistant tel.: +421918394144 sona.sedajova@farmasi.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Sales analyst

Pracovná náplň: Kozmetická spoločnosť hľadá kolegu, ktorý by svojimi skúsenosťami a vedomosťami v oblasti predaja doplnil náš tím. Jeho hlavnými činnosťami sú: • Analýza predaja, • spracovanie reportov predajnosti, skladových zásob (reporting generálnemu manažérovi, obchodnému manažérovi), • prehľad o konkurencii v rámci MLM predaja, • monitoring predaja „bestsellers“ a noviniek, • cenové kalkulácie, návrh katalógových cien, • prehľad o trendoch na trhoch, • plánovanie predaja, objednávania tovaru podľa predaja, • práca so systémami POHODA a iné. • práca s bonusovým systémom, kalkulácia provízií, • spracovanie bannerov, produktových obrázkov v internom systéme, • spolupráca s obchodným manažérom a regionálnymi obchodnými riaditeľmi, ako aj manažérom logistiky, • prezentovanie výsledkov predaja. • Stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona, • notebook a mobilný telefón, • medzinárodné pracovné prostredie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 8:30 do 17:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 1 rok
analytické myslenie iniciatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) analyzovanie a riešenie problémov rozhodovanie samostatnosť matematická gramotnosť finančná a ekonomická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Excel – pokročilá POHODA – pokročilá Ďalšie požiadavky: Pozícia si vyžaduje dennodennú komunikáciu v anglickom jazyku a minimálne základnú znalosť systému POHODA.
Sme novovzniknutá prevádzka v Bratislave, ktorá distribuuje kozmetické a čistiace prostriedky na Slovensko, do Českej republiky a do Maďarska.

Pracovné výhody : • Stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona, • notebook a mobilný telefón, • medzinárodné pracovné prostredie.,
Kontakt : Ing. Soňa Šedajová Executive assistant tel.: +421918394144 sona.sedajova@farmasi.com
Okres : okres Bratislava

FARMASI CENTRAL EUROPE s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
51055261

Internetová adresa:
www.farmasi.sk

Telefón:
+421918394144

FARMASI produkuje viac ako 2000 druhov výrobkov od dekoratívnej kozmetiky a parfumov, produktov pre starostlivosť o pleť a telo, dentálnu starostlivosť, vlhčené utierky a ekologické čistiace prostriedky pre domácnosť. Všetky výrobky boli vyrobené podľa receptúr Dr. C. Tunu, spĺňajú najvyššie štandardy ochrany zdravia spotrebiteľa, všetky sú certifikované v nezávislých medzinárodných spoločnostiach.
FARMASI vyváža svoje produkty do 123 krajín, dosiahla 365 miliónov spotrebiteľov cez 50000 predajných miest. V súčasnosti sa systémom MLM predávajú produkty FARMASI v 15 krajinách, a predaj a krajiny sa zvyšujú veľmi vysokým tempom. FARMASI nielen drží krok s novými svetovými trendmi, ale vo vlastných vývojových laboratóriach dokáže vyvíjať nové výrobky rýchlejšie ako konkurencia.

Adresa:

Špitálska 53 81101 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Stará Vajnorská 17 83104