Vonkajšia obsluha čerpacej stanice

Silvia Bielichová Vedúca tel.: +421385321276 shell8217@csshell.net

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vonkajšia obsluha čerpacej stanice

Pracovná náplň: Práca na nádvorí čerpacej stanice: predaj palív a prevádzkových kvapalín, umývanie okien a údržba čerpacej stanice. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Silvia Bielichová Vedúca tel.: +421385321276 shell8217@csshell.net
Okres : okres Topoľčany

AGEES s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45895562

Telefón:
0385321278

Charakteristika:
prevádzka čerpacích staníc

Adresa:

Betlehemská 668/370 95631 Krušovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Topoľčany okres Topoľčany M.Rázusa 50 95501