ŠPEDITÉR MKD

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Piešťany
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Alexander Moravčík konateľ tel.: +421948377955 kariera@almogroup.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : ŠPEDITÉR MKD

Pracovná náplň: Do nášho špedičného oddelenia hľadáme nového kolegu na pozíciu špeditér Medzinárodnej Kamiónovej Dopravy. Požadujeme prax minimálne 1 rok (nezaučujeme ľudí bez praxe) + (rozbiehame aj oddelenie na vyťažovanie dodávok). Zameriavame sa na prepravy SK – H – D – IT – GB ale nebránime sa aj iným destináciám. Možnosť spolupráce s UA pobočkou. Ponúkame = Zaujímavý provízny systém (bez limitu zárobku)= = firemný telefón, ntb a prístup na špedičné programy samozrejmosťou = = máme vlastné aj špedičné vozidlá = = individuálny prístup (neškatuľkujeme, nie sme korporátka) = = možnosť čiastočného homeoffice (office Piešťany) = = možnosť firemného automobilu = = možnosť školení na rozvoj osobnosti a jazykov = Životopis zaslať na kariera@almogroup.sk Ponúkame = Zaujímavý provízny systém (bez limitu zárobku)= = firemný telefón, ntb a prístup na špedičné programy samozrejmosťou = = máme vlastné aj špedičné vozidlá = = možnosť čiastočného homeoffice = = možnosť firemného automobilu = = možnosť školení na rozvoj osobnosti a jazykov =

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Pracovné výhody : Ponúkame = Zaujímavý provízny systém (bez limitu zárobku)= = firemný telefón, ntb a prístup na špedičné programy samozrejmosťou = = máme vlastné aj špedičné vozidlá = = možnosť čiastočného homeoffice = = možnosť firemného automobilu = = možnosť školení na rozvoj osobnosti a jazykov =,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobný pohovor
Kontakt : Ing. Alexander Moravčík konateľ tel.: +421948377955 kariera@almogroup.sk
Okres : okres Piešťany
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

Almo Group s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36251968

Internetová adresa:
www.almogroup.sk

Telefón:
+421948377955

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa prepravou tovaru v rámci EU. Viac info o nás sa dozviete na stránke www.almogroup.sk

Adresa:

Adama Trajana 15 92101 Piešťany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Piešťany okres Piešťany Dopravná 7 92101