Nastavovač vstrekolisov – Nemecko

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Komárno
  • Uverejnené 3 týždne pred

Monika Peace Asistentka riaditeľa tel.: +421918626662 mpeace@robustech.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Nastavovač vstrekolisov – Nemecko

Pracovná náplň: – modifikácia programov pre nastavovanie vstrekolisov – upínanie nástrojov, polotovarov a obrobkov a ustanovovanie ich polohy na bežných druhoch vstrekolisov – nastavovanie, ošetrovanie a údržba vstrekolisov – nastavovanie zariadení, liniek, prípravkov, náradí a meradiel – kontrola výsledkov nastavovania posudzovaním chodu nastavených vstrekolisov , zariadení, liniek, rozmerov a ďalších parametrov na ich vyrobených produktoch – výmena formy, spustenie série vo výrobe so súhlasom kvality – kontrola lisovacích parametrov – kontrola lisovacej formy pred spustením výroby, jej zapojenie – zásah na lise pri incidente pri lisovaní a odstraňovanie chýb – riešenie problémov s tímom výroby a kvality, sledovanie čistoty a poriadku (5S) na hale, okolo lisov, na lise a v dielni – prenosy kritických informácií svojmu nadriadenému – sledovanie programu údržby, evidovanie údajov – vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach – vykonávanie reparačnej údržby na základe požiadaviek na opravu – bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a ochrana pred požiarmi – orientácia v normách a v technickej dokumentácii Miesto výkonu práce: Nemecko Prvých 6 mesiacov podpora na ubytovanie. Prvé 2-3 týždne intenzívne pracovné školenie zabezpečené. Jazykový kurz v Nemecku zabezpečený. Preplatenie nemeckého jazykového kurzu pred nástupom do zamestnania – podľa dohody. Zmenové príplatky. Výkonnostné príplatky. Možnosť získať daňový bonus. Perspektíva osobného rastu. Stabilná medzinárodná firma.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore operátor strojárskej výroby;aspoň 1 rok
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca samostatnosť technická gramotnosť Cudzie jazyky: nemecký – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna Ďalšie požiadavky: Prax v automobilovom priemysle je výhodou.
Min. ročná prax v oblasti spracovania plastov a nastavovania parametrov vstrekovacieho lisu.
Skúsenosť s údržbou v strojárskej výrobe.
Samostatnosť, zodpovednosť, tímovosť.

Pracovné výhody : Prvých 6 mesiacov podpora na ubytovanie. Prvé 2-3 týždne intenzívne pracovné školenie zabezpečené. Jazykový kurz v Nemecku zabezpečený. Preplatenie nemeckého jazykového kurzu pred nástupom do zamestnania – podľa dohody. Zmenové príplatky. Výkonnostné príplatky. Možnosť získať daňový bonus. Perspektíva osobného rastu. Stabilná medzinárodná firma.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Nástup do zamestnania – marec 2018.
Kontakt : Monika Peace Asistentka riaditeľa tel.: +421918626662 mpeace@robustech.sk
Okres : okres Komárno
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

Robustech s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44180705

Internetová adresa:
www.robustech.sk

Telefón:
+421918626662

Robustech s.r.o. je úspešná obchodná, poradenská, výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu od roku 2008. Svojím klientom z automobilového, leteckého a strojárskeho priemyslu ponúka komplexné služby v oblasti kvality, logistiky, realizácie projektov, riešenie pre špeciálne výrobné procesy a 3D kontroly hotových výrobkov. Zastupuje výrobcov zariadení, ktorý patria k popredným svetovým výrobcom 3D optických meracích zariadení.

Adresa:

Hrnčiarska 5/2727 94505 Komárno Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Komárno okres Komárno Hrnčiarska 5/2727 94505