Pracovník výroby sladu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 4 roky pred

Mgr. Monika Čobanova tel.: +421566424836

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník výroby sladu

Pracovná náplň: Vybraný uchádzač bude vykonávať manuálnu prácu v nepretržitej prevádzke výroby sladu.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
iniciatívnosť spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie výhodou.

Pracovné výhody : Vysoká firemná kultúra a zaujímavý sociálny program.,

Termín výberového konania:
19. 9. 2014
Informácie pre záujemcu:
Žiadosti posielajte na adresu sídla spoločnosti – Sladovňa a.s. Michalovce, Močarianska 14, 07101 Michalovce, alebo emailom – cobanova@sladovna.sk Všetky žiadosti posúdime a záujemcov budeme písomne informovať.

Kontakt : Mgr. Monika Čobanova tel.: +421566424836
Okres : okres Michalovce
Dátum nástupu : 22. 9. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SLADOVŇA, a.s. Michalovce
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36184187
Internetová adresa: sladovna@sladovna.sk
Telefón: 0566424836

Sladovňa a.s. Michalovce je významná výrobná a exportná firma v rámci východoslovenského regiónu i celého Slovenska. Celú svoju produkciu – slad plzenského typu – predáva do zahraničia. Najvýznamnejší obchodní partneri v súčasnej dobe sú v Rusku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a štátoch bývalého Sovietskeho zväzu.

Adresa:

Močarianska 14
07101 Michalovce
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Michalovce okres Michalovce Močarianska 14 07101