Vedúci predajne zdravej výživy a prírodnej kozmetiky

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Šaľa
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Ľubomír Kukučka konateľ tel.: +421903260839 lkukucka27@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vedúci predajne zdravej výživy a prírodnej kozmetiky

Pracovná náplň: Zabezpečenie chodu prevádzky predajne BIO potravín a prírodnej kozmetiky. – stravovanie hradí zamestnávateľ v plnej výške – priebežný rast základnej mzdy – výkonnostné odmeny, – možnosť kariérneho rastu, – zľavy na nákupy v podnikových predajniach, – zaškolenie, – priebežné vzdelávanie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 700 do 900 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;aspoň 3 roky
iniciatívnosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť asertivita
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce motivovanie ľudí komunikácia (jednanie s ľuďmi) Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – pokročilá Ďalšie požiadavky: – znalosť a orientácia v trendoch zdravého stravovania,
– prax v obchode s BIO potravinami je výhodou.
-prax v riadení zamestnancov

Pracovné výhody : – stravovanie hradí zamestnávateľ v plnej výške – priebežný rast základnej mzdy – výkonnostné odmeny, – možnosť kariérneho rastu, – zľavy na nákupy v podnikových predajniach, – zaškolenie, – priebežné vzdelávanie.,Termín výberového konania:10. 1. 2018Informácie pre záujemcu:zaslať životopis na kontaktnú adresu, prípadne telefonicky dohodnúť čas a miesto pracovného pohovoru
Kontakt : Ing. Ľubomír Kukučka konateľ tel.: +421903260839 lkukucka27@gmail.com
Okres : okres Šaľa

Biodiacelia s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47098058

Charakteristika:
sieť predajní so zdravou výživou

Adresa:

Mostová 1840/15 92701 Šaľa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Šaľa okres Šaľa Školská 1 92701