Čašník/ čašníčka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Liptovský Ján
  • Uverejnené 3 týždne pred

Branislav Bahleda F&B manager tel.: +421917160266 info@liptovskydvor.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník/ čašníčka

Pracovná náplň: Zodpovednosť za plynulý chod reštaurácie a baru. Obsluha zákazníkov, prijímanie a usádzanie hostí, práca s pokladňou a hotovosťou, aktívny predaj ponúkaného sortimentu, prijímanie objednávok, servírovanie jedál a nápojov. absolventa Stravovanie zdarma, možnosť zamestnaneckého ubytovania, využívanie hotelového Relax centra zdarma.

Práca vhodná pre absolventa;Stravovanie zdarma, možnosť zamestnaneckého ubytovania, využívanie hotelového Relax centra zdarma.
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky
spoľahlivosť komunikatívnosť asertivita
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tvorivosť (kreativita) samostatnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Ďalšie požiadavky: Flexibilita, odolnosť voči stresu, chuť pracovať a učiť sa nové veci, zodpovednosť, priateľské vystupovanie.

Pracovné výhody : Stravovanie zdarma, možnosť zamestnaneckého ubytovania, využívanie hotelového Relax centra zdarma.,
Kontakt : Branislav Bahleda F&B manager tel.: +421917160266 info@liptovskydvor.sk
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Liptovské dvory, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36419753

Internetová adresa:
info@liptovskydvor.sk

Telefón:
+421918683123

Hotel**** Liptovský Dvor je ocenený ako 2. najlepší hotel na Slovensku v kategórii malých hotelov. Sme rodinný hotel poskytujúci nadštandardné služby v Nízkych Tatrách. Máme radi zábavu a ľudí a naši spolupracovníci sú pre nás partneri rovnako ako naši hostia.

Adresa:

Jánska dolina 438 03203 Liptovský Ján Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Liptovský Ján okres Liptovský Mikuláš Jánska dolina 438 03203