Finančný sprostredkovateľ

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 4 roky pred

Veronika Zolvíková Manažér tel.: +421911886221

Ponúkame pracovnú pozíciu : Finančný sprostredkovateľ

Pracovná náplň: Hľadáme cieľavedomých a komunikatívnych ľudí, ktorý sú zodpovedný za vlastné výsledky, neuspokoja sa s priemerom a majú chuť učiť sa nové veci a prekonávať samých seba. Veľkou výhodou sú predošlé skúsenosti v oblasti priameho predaja, manažovania a riadenia obchodného tímu, práca s klientom a skúsenosti z oblasti služieb. Práca s databázou klientov a ich aktívne oslovovanie. Riešenie individuálneho portfólia pre každého klienta. Aktívne vzdelávanie a získavanie vedomostí, nových klientov zručností a odbornosti.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : – atraktívne pracovné prostredie, – mladý a dynamický kolektív, – vzdelávanie v oblasti sprostredkovateľských základov, manažérskych základov a obchodných zručností, – kariérny rast závislý len na Vašich výsledkoch,, – silné zázemie medzi najlepšími v odvetví (č. 1 v hypotékach v SR),, – lukratívne finančné ohodnotenie, – zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch, – odmeny za nadštandardné výsledky, – zaujímavý sociálny program, – pracovné benefity vo finančných inštitúciách.,

Termín výberového konania:
12. 9. 2014

Kontakt : Veronika Zolvíková Manažér tel.: +421911886221
Okres : okres Trnava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Veronika Zolvíková
Právna forma: Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO: 42294550
Internetová adresa: zolvikova.veronika@centrum.sk
Telefón: +421911886221

Charakteristika:

Sprostredkovanie finančných služieb

Adresa:

Coburgova 2242
91702 Trnava
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Coburgova 2242 91702