Murár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 3 týždne pred

Michal Gajdula KONATEĽ tel.: +421903903178 rekdom.g@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Murár

Pracovná náplň: murovanie priečok a obvodových stien, pracovisko Bratislava absolventa doprava do práce, ubytovanie

Práca vhodná pre absolventa;doprava do práce, ubytovanie
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 16:00 Práca na zmeny: turnusová práca
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Pracovné výhody : doprava do práce, ubytovanie,
Kontakt : Michal Gajdula KONATEĽ tel.: +421903903178 rekdom.g@gmail.com
Okres : okres Michalovce

REKDOM s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45492085

Internetová adresa:
gama-tax@stonline.

Telefón:
0566433012

Charakteristika:
Stavebná činnosť, výroba plastových okien.

Adresa:

Hviezdoslavova 21 07101 Michalovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Michalovce okres Michalovce Hviezdoslavova 21 07101