Zvárač CO2

Táto ponuka už nieje aktuálna

Katarína Olejníková OPEUS personal manager tel.: +421911811442 zamestnanie@opeus.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač CO2

Pracovná náplň: pracovná náplň – zváračské práce CO2 práca na živnosť pracuje sa 5 dní v týždni – 10 hodinové pracovné zmeny požadujeme minimálne 3 ročnú prax v odbore motivujúce finančné ohodnotenie

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 rokyZváračský preukaz podľa vybranej STN
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky;Zváračský preukaz podľa vybranej STN
precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť Ďalšie požiadavky: dochvíľnosť
zodpovednosť
pracovitosť

Pracovné výhody : motivujúce finančné ohodnotenie,
Kontakt : Katarína Olejníková OPEUS personal manager tel.: +421911811442 zamestnanie@opeus.sk
Okres : okres Kysucké Nové Mesto

PREWAS, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45613991

Internetová adresa:
zamestnanie@prewas.sk

Charakteristika:
Výrobno-obchodná spoločnosť
Agentúra dočasného zamestnávania

Adresa:

Juraja Závodského 96/108 01004 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kysucké Nové Mesto okres Kysucké Nové Mesto SNP 1 02331