Predavačka – asistentka predaja

Jozef Maťavka majiteľ tel.: +421387490000 fax: +421387490000 selektra@selektra.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka – asistentka predaja

Pracovná náplň: Asistovanie pri predaji a predaj elektrospotrebičov, bicyklov, starostlivosť o tovar a predajné priestory, vykladanie tovaru, balenie tovaru, oceňovanie tovaru, zodpovednosť za stav skladu a pridelený úsek predajne, práca s e-shopom.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Ďalšie požiadavky: Práca je vhodnejšia pre ženu od 28 rokov vzhľadom na charakter pracovnej náplne vyžadujúcej prax.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Jozef Maťavka majiteľ tel.: +421387490000 fax: +421387490000 selektra@selektra.sk
Okres : okres Partizánske

SELEKTRA Jozef Maťavka

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
11741562

Internetová adresa:
www.selektra.sk

Telefón:
+421387490000

SELEKTRA je stabilný predajca bielej techniky, čiernej techniky a PC techniky od najrenomovanejších svetových výrobcov.

Adresa:

Družstevná 1143/24 95801 Partizánske Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Partizánske okres Partizánske Družstevná 1143/24 95801