Programátor CNC fréz

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ľuboslav Závacký konateľ tel.: +421905681880 datalinker11@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Programátor CNC fréz

Pracovná náplň: Programovanie CNC fréz Siemens – riadiaci systém: Siemens – programovanie/testovanie/ladenie malých a stredne veľkých obrobkov – práca nad čas a cez víkend, pracovné zmeny – zabezpečenie ubytovania a stravy – ďalšie benefity po zapracovaní

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;aspoň 2 roky
precíznosť (presnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : – zabezpečenie ubytovania a stravy – ďalšie benefity po zapracovaní,
Kontakt : Ľuboslav Závacký konateľ tel.: +421905681880 datalinker11@gmail.com
Okres : okres Michalovce

DATALINKER s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46006940

Internetová adresa:
datalinker11@gmail.com

Telefón:
+421905681880

Okrem obchodnej činnosti sa spoločnosť zaoberá prenájmom nehnuteľností, počítačovým spracovaním údajov, hlavne CNC a 3D, opracovaním kovu a výrobou jednoduchých výrobkov z kovu a sprostredkovaním zamestnania za úhradu.

Adresa:

Štefana Kukuru 1102/12 07101 Michalovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Michalovce okres Michalovce Štefana Kukuru 12 07101