Personálny konzultant pre nemecky hovoriacich partnerov

Ing. Kamila Hrnečková tel.: +421905670348

Ponúkame pracovnú pozíciu : Personálny konzultant pre nemecky hovoriacich partnerov

Pracovná náplň: – Vedenie výberových pohovorov – overovanie pracovných skúseností a znalosti nemeckého jazyka kandidátov – Výber vhodných kandidátov pre voľné pracovné pozície v zahraničí – Spracovávanie životopisov klientov v nemeckom jazyku, kompletizácia dokumentov potrebných pre prácu v zahraničí – Spracovávanie pracovných ponúk – Personálne poradenstvo pre zamestnaných klientov – telefonická HelpLine počas ich pobytu v zahraničí – Práca s PC: Word, Excel, PowerPoint, E – mail – Komunikácia s nemecky hovoriacimi partnermi v oblasti ošetrovateľstva- vyžadujeme aktívnu znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:30
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 770 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
pozornosť analytické myslenie cieľavedomosť iniciatívnosť trpezlivosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť asertivita vnútorná stabilita sebaistota

Všeobecné spôsobilosti:

motivovanie ľudí
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
osobnostný rozvoj

Cudzie jazyky:

nemecký – vysoká: C1 a C2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Znalosť nemeckého jazyka slovom a písmom
Príjemné a seriózne vystupovanie
Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
Zodpovedný prístup k práci
Tímový hráč
Systematickosť

Pracovné výhody : V prípade, že bývate vo vzdialenosti do 40 km, je možné dochádzanie do práce, ak bývate nad 40 km je potrebné presťahovanie, ponúkame Vám tiež možnosť zabezpečiť ubytovanie ZDARMA počas prvých 3 mesiacov práce. – motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov (po skúšobnej dobe sa plat pohybuje od 1000 Eur do 2000 Eur mesačne) – príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra, – maximálna podpora nášho tímu , – perspektívne zamestnanie v rastúcej spoločnosti, – možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať, – voľné vstupy na mestskú plaváreň, – firemné akcie – Teambuildingy, – iné benefity.,

Informácie pre záujemcu:
Prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom v nemeckom jazyku na cv@atena.sk. Kontaktovať telefonicky budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Kontakt : Ing. Kamila Hrnečková tel.: +421905670348
Okres : okres Banská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46004441
Internetová adresa: www.atena.sk
Telefón: 0948113288

Spoločnosť ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy. Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí. Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Adresa:

Komenského 1207/13
05001 Revúca
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Námestie SNP 14 97401