obchodný zástupca

Ponúkame pracovnú pozíciu : obchodný zástupca

Pracovná náplň: pracovná pozícia realizovaná v rámci NPXXXIV (vhodná len pre evidovaných UoZ) vyhľadávanie nových klientov, práca s PC, vodičský preukaz B VK:ÚPSVaR Lipt. Mikuláš, 23.09.20014 o 08.30 hodine, č.d.101, priniesť si životopis
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt :
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: APZ Liptovský Hrádok, n.o.
IČO: 42168350

Adresa:

Hradná 528/13, Liptovský Hrádok, 03301

Adresa zamestnávateľa : Liptovský Hrádok okres Liptovský Mikuláš J. Martinku 03301