Zvárač

Radek Svoboda tel.: +421948597456

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač

Pracovná náplň: Zváranie oceľových konštrukcií, zváranie plechových dielov, zváranie oceľových odliatkov, zváranie kovových odliatkov a pod.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 50
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : Zabezpečené ubytovanie, firemné stravovanie, 25 dní dovolenka, príspevok na dochádzanie, finančná odmena pre živnostníkov.,
Kontakt : Radek Svoboda tel.: +421948597456
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Bohemia Works Slovakia s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46848428
Telefón: +421948607657

Bohemia Works Slovakia s.r.o – jsme mladá, dynamicky se rozvíjející personální agentura, působící na trhu práce v ČR, Polsku a na Slovensku. Specializujeme se zejména na obsazování strojírenských a dělnických profesí.

Adresa:

Sliačska 10
83102 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava OSADNÁ 2 83103