Recruiter (náborový pracovník)

Martina Václavová tel.: +421901712235

Ponúkame pracovnú pozíciu : Recruiter (náborový pracovník)

Pracovná náplň: – realizácia náborových kampaní na základe požiadaviek klienta – kontaktovanie potencionálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu a selekcia najvhodnejších kandidátov – príprava, organizácia a vedenie vstupných pohovorov – vedenie a pravidelná aktualizácia databázy potenciálnych kandidátov – inzerovanie pracovných pozícií v médiách

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Martina Václavová tel.: +421901712235
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: EFG.EU s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44406819
Internetová adresa: www.efg.eu.sk
Telefón: 0902729996

Sme jedným z popredných spoločností v Európe. Sme rýchlo rastúca spoločnosť na slovenskom trhu. Budujeme dlhodobé vzťahy s našimi kandidátmi, snažíme sa budovať spoluprácu na základe partnerských vzťahov. Záujemcovia majú možnosť pracovať so špecializovaným tímom riaditeľov a manažérov.

Adresa:

Pezinská 18
83102 Bratislava-Rača
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Rača okres Bratislava Pezinká 18 83102