Manažér obchodnej siete – interná sieť AXA

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 10 rokov pred

Bc. Miriama Zahradníková referentka RR Prešov tel.: +421517581030 fax: +421517581029

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér obchodnej siete – interná sieť AXA

Pracovná náplň: Výber, vzdelávanie pracovníkov, riadenie a motivácia tímu, zodpovednosť za plnenie obchodných plánov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : od 8:30 do 18:00 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
motivovanie ľudí
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Čistý register trestov

Pracovné výhody : Zázemie svetovej firmy. Adaptačný príspevok na prvý rok činnosti. Finančné aj vecné bonusy. Komplexné vzdelávanie – manažérska akadémia. Nadštandardné ocenenie manažérov s vlastným tímom.,

Informácie pre záujemcu:
Svoj životopis zašlite na adresu: miriama.zahradnikova@axa.sk

Kontakt : Bc. Miriama Zahradníková referentka RR Prešov tel.: +421517581030 fax: +421517581029
Okres : okres Prešov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: AXA Services, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35893940
Internetová adresa: www.axa.sk
Telefón: 0259491214

Finančná skupina AXA zabezpečuje komplexné finančné zabezpečenie na celý život.

Adresa:

Kolárska 6
81106 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Slovenská 84 08001