Pracovník do výroby – Kysucké Nové Mesto

Táto ponuka už nieje aktuálna

Mgr. Zuzana Šusteková tel.: +421917205205 zuzanasustekova@wincottpeople.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník do výroby – Kysucké Nové Mesto

Pracovná náplň: – zabezpečenie prác na brúsení a podávaní ložiskových krúžkov – balenie a montáž absolventa – dlhodobá práca na TPP – možnosť prejsť do kmeňového stavu – výborné platové podmienky – 13. a 14. plat – dochádzkový bonus – motivačný bonus, výrobný bonus, kvartálny bonus – profesionálne zaškolenie – závodné stravovanie

Práca vhodná pre absolventa;- dlhodobá práca na TPP; – možnosť prejsť do kmeňového stavu; – výborné platové podmienky ; – 13. a 14. plat; – dochádzkový bonus; – motivačný bonus, výrobný bonus, kvartálny bonus; – profesionálne zaškolenie; – závodné stravovanie
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 8
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Ďalšie požiadavky: – zodpovednosť

Pracovné výhody : – dlhodobá práca na TPP – možnosť prejsť do kmeňového stavu – výborné platové podmienky – 13. a 14. plat – dochádzkový bonus – motivačný bonus, výrobný bonus, kvartálny bonus – profesionálne zaškolenie – závodné stravovanie,
Kontakt : Mgr. Zuzana Šusteková tel.: +421917205205 zuzanasustekova@wincottpeople.com
Okres : okres Kysucké Nové Mesto

Wincott People, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
44400926

Telefón:
+421917205205

Personálna agentúra, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce hlavne v automobilovom priemysle.

Adresa:

Pekná cesta 15 83404 Bratislava-Rača Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kysucké Nové Mesto okres Kysucké Nové Mesto Kukučínova . 02404