Strojný mechanik

Ing. Vladimír Palec vedúci výroby tel.: +421905885972 palec@valsabbia.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strojný mechanik

Pracovná náplň: – Zodpovedá za prevádzkyschopný stav strojov a zariadení, – aktívne sa zúčastňuje na odstraňovaní zistených porúch, navrhuje ich optimálne riešenia, – zabezpečuje všetky potrebné náhradné diely pre bezporuchový chod strojov a zariadení, – zabezpečuje a zodpovedá za vybavenie a zariadenie dielne údržby, vrátane meracích prístrojov a pomôcok, – používa a zodpovedá za zverené ochranné a pracovné pomôcky, – zodpovedá za dodržiavanie právnych predpisov z oblasti bezpečnosti práce a ochrany pred požiarmi, – zostavuje a predkladá zoznam náhradných dielov a potrebných pomôcok na údržbu, revíziu a opravy strojov a zariadení hlavnému mechanikovi, – vykonáva preventívne prehliadky za účelom predchádzania poruchových stavov, – odstraňuje poruchy zistené pri pravidelných revíziách, – odstraňuje poruchy pri havarijných a poruchových stavoch, – udržiava v prevádzkyschopnom stave zverenú techniku, pracovné a ochranné pomôcky, – zodpovedá za všetku dokumentáciu pridelenú k strojným zariadeniam a udržuje ju v zodpovedajúcom stave skutočného zapojenia, – podlieha metodicky hlavnému mechanikovi, – pri výkone svojej práce dodržuje všetky platné technické normy, najmä triedy 20 a 21 a právne predpisy platné v SR, – pri odstraňovaní porúch na strojných zariadeniach spolupracuje s kmeňovými elektromechanikmi, ale podľa potreby aj s externými servisnými pracovníkmi, – vykonáva ďalšie práce podľa pokynov hlavného mechanika. Spoločnosť ponúka ubytovanie zadarmo.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 6:00 Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo;Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : Spoločnosť ponúka ubytovanie zadarmo.,
Kontakt : Ing. Vladimír Palec vedúci výroby tel.: +421905885972 palec@valsabbia.sk
Okres : okres Bánovce nad Bebravou

VALSABBIA SLOVAKIA, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36338435

Telefón:
0387607930

Charakteristika:
výroba surového železa

Adresa:

Partizánska 73 95701 Bánovce nad Bebravou Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bánovce nad Bebravou okres Bánovce nad Bebravou Partizánska 73 95701