Prevádzkový zámočník

Táto ponuka už nieje aktuálna

PhDr. Dana Sečníková personalista tel.: +421414201216 personal@omniaklf.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Prevádzkový zámočník

Pracovná náplň: Používanie technickej dokumentácie, čítanie výkresov, návrh a spracovanie náčrtkov na doplnenie technologického postupu zámočníckej práce,ručné opracovávanie strojných súčastí pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, vŕtaním a vystruhovaním, demontáž a montáž častí strojov a strojných zariadení,diagnostikovanie a odstraňovanie porúch na strojoch,zaškrabávanie, zabrusovanie, vyvažovanie, zlícovávanie, spájanie skrutkami a nitmi, spájkovanie,preventívne, bežné a stredné opravy výrobných zariadení.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky: Vyučený v obore, + vítané zvaračské ZG1 opravnenie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : PhDr. Dana Sečníková personalista tel.: +421414201216 personal@omniaklf.sk
Okres : okres Kysucké Nové Mesto

OMNIA KLF, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
00211095

Internetová adresa:
personal@omniaklf.sk

Telefón:
+421414201216

Spoločnosť patrí k tradičným výrobcom výkovkov, hlavne pre ložiskový priemysel a ložísk do automobilového priemyslu.

Adresa:

Kukučínova 2734 02401 Kysucké Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kysucké Nové Mesto okres Kysucké Nové Mesto Kukučínova 2734 02401