Zdravotnícky asistent/ka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Handlová
  • Uverejnené 4 týždne pred

PhDr. Emília Nyitrayová riaditeľka tel.: +421905964027 seniorcentrum@handlova.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotnícky asistent/ka

Pracovná náplň: zabezpečovanie ošetrovateľskej starostlivosti absolventa práca v mladom kolektíve, odmeny, osobné ohodnotenie
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;práca v mladom kolektíve, odmeny, osobné ohodnotenie
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : od 480 do 672 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
empatia
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Počítače: Internet – elementárna Ďalšie požiadavky: bezúhonnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita

Pracovné výhody : práca v mladom kolektíve, odmeny, osobné ohodnotenie,
Kontakt : PhDr. Emília Nyitrayová riaditeľka tel.: +421905964027 seniorcentrum@handlova.sk
Okres : okres Prievidza
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

SENIOR CENTRUM HANDLOVÁ, n.o.

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
45741191

Internetová adresa:
www.handlova.sk

Telefón:
+421905964027

Naša organizácia poskytuje 24 hodinovú opatrovateľskú starostlivosť klientom v seniorskom veku.

Adresa:

Márie Krššákovej 1 97251 Handlová Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Handlová okres Prievidza Márie Krššákovej 1 97251