Pomocný stavebný robotník, murár, tesár, železiar, vŕtač

Peter Prokein majster tel.: +421915867952

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný stavebný robotník, murár, tesár, železiar, vŕtač

Pracovná náplň: Murárske, tesárske, železo-betonárske práce, jadrové vŕtanie, pagelovanie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 7:00 do 19:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 7
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Prax v odbore a zdravotná spôsobilosť.

Pracovné výhody : ,

Termín výberového konania:
15. 9. 2014
Informácie pre záujemcu:
Životopisy, prosím, zasielať na mailovú adresu: akum@akum.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Kontakt : Peter Prokein majster tel.: +421915867952
Okres : okres Levice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: AKUM, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36637483
Internetová adresa: akum@akum.sk
Telefón: 0484142437

veľkoobchod s rezným, brúsnym, spojovacím materiálom, elektrickým, pneumatickým náradím, priemyselnou chémiou, ochrannými pracovnými pomôckami a stavebná činnsť

Adresa:

Mičinská cesta 35
97401 Banská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Kalná nad Hronom okres Levice Mochovce MO3,4 93532