Upratovačka

  • dohoda o pracovnej činnosti
  • okres Prešov
  • Uverejnené 9 rokov pred

Judita Žigrayová administratívna pracovníčka tel.: +421918632076 fax: 0556330998

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Upratovacie a čistiace práce.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 15:00 do 20:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,

Termín výberového konania:
24. 9. 2014

Kontakt : Judita Žigrayová administratívna pracovníčka tel.: +421918632076 fax: 0556330998
Okres : okres Prešov
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: LUX – KOŠICE, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36579769
Internetová adresa: lux-kosice@lux-kosice.sk
Telefón: 0556330998

spoločnosť zaoberajúca sa upratovacími prácami v interiéry a exteriéry budov, domácností a vúrobných hál

Adresa:

Prešovská 31
04022 Košice-Dargov.hrdinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Prešov 0 08201