Špeciálny pedagóg

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Senica
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Svetlana Chábelová riaditeľka školy tel.: +0346514380 fax: 034/6512910 riaditelka@zs3senica.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Špeciálny pedagóg

Pracovná náplň: psychologické a výchovné poradenstvo príspevok zo SF na dopravu a na stravu a práca v mladom dynamickom kolektíve a možnosť vzdelávania sa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:45 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : od 480 do 944 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore špeciálna pedagogika – špeciálna pedagogika – poradenstvo;aspoň 5 rokov
komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) sebaovládanie
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov komunikácia (jednanie s ľuďmi) organizovanie a plánovanie práce tímová práca Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Internet – pokročilá

Pracovné výhody : príspevok zo SF na dopravu a na stravu a práca v mladom dynamickom kolektíve a možnosť vzdelávania sa,
Kontakt : Ing. Svetlana Chábelová riaditeľka školy tel.: +0346514380 fax: 034/6512910 riaditelka@zs3senica.sk
Okres : okres Senica
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

Základná škola

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
31827705

Internetová adresa:
zs3senica.sk

Telefón:
0346512910

Charakteristika:
výchova a vzdelávanie žiakov základných škôl

Adresa:

Sadová 620 90501 Senica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Senica okres Senica Sadová 620 90501