Predavač

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Jasenie
  • Uverejnené 2 týždne pred

Ing. Zuzana Rochovská asistent výkonného riaditeľa tel.: +421905576581 fax: +421486123856 asistent@cbamarket.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač

Pracovná náplň: – práca na pokladni, – doplňovanie tovaru na predajnú plochu, – práca na predajnej ploche, – práca v sklade predajne. – stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti, – adekvátne finančné ohodnotenie, – prvé dva roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve, – rovnaká mzda pre mužov a ženy, – príjemná atmosféra v motivovanom tíme, – kvalitný systém zaškolenia, – možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti, – práca na plný úväzok, dva dni v týždni voľné, – stravné lístky v hodnote 3,40 €, – darčekové poukážky, – zamestnanecká karta so zľavou na nákup tovaru.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 5:45 do 17:15 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace
pozornosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tímová práca samostatnosť Ďalšie požiadavky: – výučný list/ stredoškolské vzdelanie,
– skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou,
– schopnosť tímovej práce,
– ochota k fyzickej práci,
– ochota pracovať cez víkendy a sviatky,
– flexibilita
– prozákaznícke myslenie,
– príjemné a ústretové vystupovanie.

Pracovné výhody : – stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti, – adekvátne finančné ohodnotenie, – prvé dva roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve, – rovnaká mzda pre mužov a ženy, – príjemná atmosféra v motivovanom tíme, – kvalitný systém zaškolenia, – možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti, – práca na plný úväzok, dva dni v týždni voľné, – stravné lístky v hodnote 3,40 €, – darčekové poukážky, – zamestnanecká karta so zľavou na nákup tovaru.,
Kontakt : Ing. Zuzana Rochovská asistent výkonného riaditeľa tel.: +421905576581 fax: +421486123856 asistent@cbamarket.sk
Okres : okres Brezno
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

CBA Market, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36835021

Telefón:
+421486123856

Charakteristika:
Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť.

Adresa:

Cesta osloboditeľov 8 97701 Brezno Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Jasenie okres Brezno Nám. Asmolovovo 76 97663