Kuchár/čašník na čerpacej stanici

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Komárno
  • Uverejnené 4 týždne pred

Nikoleta Csenteová tel.: 0905461202

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár/čašník na čerpacej stanici

Pracovná náplň: Obsluha zákazníkov, výdaj jedál za pultom, príprava jednoduchých pokrmov. Miesto výkonu: Čerpacia stanica Zlatná na Ostrove. V prípade záujmu kontaktujte zamestnávateľa telefonicky a dohodnite si termín a miesto stretnutia. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 650 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť
Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 slovenský – pokročilá: B1 a B2 maďarský – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: Hygienické minimum pre prácu s potravinami. Vyučený v odbore: kuchár/čašník.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Nikoleta Csenteová tel.: 0905461202
Okres : okres Komárno

MARIOL KM s. r. o.

IČO:
47239751

Adresa:

Družstevná 8, Komárno, 94501
Adresa zamestnávateľa : Komárno okres Komárno Družstevná 8 94501