Predavačka potravín v samoobsluhe

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Huncovce
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Blažena Kalabová konateľka tel.: +4210907991868 velicka@velicka.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka potravín v samoobsluhe

Pracovná náplň: predaj potravinárskeho tovaru,starostlivosť o predajňu absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 17:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie
iniciatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Počítače: Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Blažena Kalabová konateľka tel.: +4210907991868 velicka@velicka.sk
Okres : okres Kežmarok
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

Velička, spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36461351

zaoberá sa výrobou pekárenských produktov a maloobchodnou činnosťou v oblasti predaja potravín

Adresa:

Fraňa Kráľa 2064/48 05801 Poprad Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Huncovce okres Kežmarok Hlavná 168 05992