Asistent predaja/pokladník – obslužný úsek (mäso, predavač)

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Eva Hudecová vedúca úseku PAM tel.: +421376922627 hudecova@nitrazdroj.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent predaja/pokladník – obslužný úsek (mäso, predavač)

Pracovná náplň: Slovenská, dynamicky sa rozvíjajúca prosperujúca obchodná spoločnosť so zameraním na distribúciu a predaj potravín, hľadá zamestnancov, ktorí vedia spôsobiť, že sa k nám zákazníci radi vrátia. Máte na to? Tešíme sa na Vás. Ozvite sa nám. Pracovná náplň asistent predaja – pokladník: – vykonáva starostlivosť o tovar na zverenom úseku – správne vyloženie, priebežné dokladanie tovaru, kontrolu kvality, doby spotreby, dátumu minimálnej trvanlivosti, zabezpečuje správnosť označenia tovaru názvom, cenou, – zabezpečuje predaj a servis – komunikácia so zákazníkom, poskytovanie informácií o tovare, obsluha zákazníka, – vykonáva prácu za pokladňou – zabezpečuje správne a presné blokovanie tovaru, zadávanie a vydávanie platobných prostriedkov, – udržiava poriadok a čistotu na predajnej a pracovnej ploche, – napomáha plynulému chodu predajne. absolventa – Zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti, – ponuka stabilného miesta na všetkých pozíciách, – možnosť kariérneho rastu, – práca v pracovné dni maximálne do 19.30 hod., – práca na 2 zmeny (ranná, poobedná), – odmeny za prácu v sobotu, v nedeľu, – zvýhodnenie práce v obslužných úsekoch, – stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,40 €, – príspevky zamestnávateľa v priebehu roka (dovolenkový, mikulášsky, vianočný…) vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach, – odmeny pri pracovnom jubileu, – vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí.

Práca vhodná pre absolventa;- Zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti,; – ponuka stabilného miesta na všetkých pozíciách,; – možnosť kariérneho rastu,; – práca v pracovné dni maximálne do 19.30 hod.,; – práca na 2 zmeny (ranná, poobedná),; – odmeny za prácu v sobotu, v nedeľu,; – zvýhodnenie práce v obslužných úsekoch,; – stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,40 €,; – príspevky zamestnávateľa v priebehu roka (dovolenkový, mikulášsky, vianočný…) vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach,; – odmeny pri pracovnom jubileu,; – vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Pracovné výhody : – Zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti, – ponuka stabilného miesta na všetkých pozíciách, – možnosť kariérneho rastu, – práca v pracovné dni maximálne do 19.30 hod., – práca na 2 zmeny (ranná, poobedná), – odmeny za prácu v sobotu, v nedeľu, – zvýhodnenie práce v obslužných úsekoch, – stravné lístky s doplatkom zamestnanca iba 0,40 €, – príspevky zamestnávateľa v priebehu roka (dovolenkový, mikulášsky, vianočný…) vo forme nákupných poukážok aj vo finančných čiastkach, – odmeny pri pracovnom jubileu, – vernostné príspevky pri výročiach životných jubileí.,
Kontakt : Ing. Eva Hudecová vedúca úseku PAM tel.: +421376922627 hudecova@nitrazdroj.sk
Okres : okres Nitra

NITRAZDROJ, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
34098593

Internetová adresa:
www.nitrazdroj.sk

Telefón:
0376922627

Akciová spoločnosť NITRAZDROJ je slovenská obchodná sieť so zameraním na distribúciu a predaj potravín vo veľkoobchode a maloobchode.

Adresa:

Dolnočermánska 38 94901 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Rýnska 23 94901