Vlasová štylistka

Táto ponuka už nieje aktuálna

Anna Godun Riaditeľ tel.: +421902228989 Rouge_v2000@yahoo.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vlasová štylistka

Pracovná náplň: Dredy, vrkôčiky v technike Rasta, vrkôčiky Zizi, vrkôčiky Curls, vrkôčiky Pony, afro účesy vrkôčiky z kanekalonmi, vrkôčiky Cornrow, kubický vrkôčiky, špirálové vrkôčiky, kučery cikcak, zlomený kučery, valcovanie „viazanica“, valcovanie „Hollywood“, valcovanie „Doll“, valcovanie „vlny“

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 21:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Anna Godun Riaditeľ tel.: +421902228989 Rouge_v2000@yahoo.com
Okres : okres Bratislava

Galana s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50005154

Telefón:
0902228989

Charakteristika:
Prevádzka salóna krásy.

Adresa:

Pražská 3 81104 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Suché Myto 1 81103