Administratívny pracovník

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • Levice
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Elena Bajčíková HR Generalist tel.: +421363249684

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník

Pracovná náplň: komunikácia so zákazníkmi, príjem, evidencia a spracovanie objednávok, prijem a evidencia reklamácií, podieľanie sa na reklamačnom procese, spolupráca pri dopytovom konaní, zákaznícky servis
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
praktické myslenie analytické myslenie precíznosť (presnosť) cieľavedomosť iniciatívnosť trpezlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
tímová práca
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
nemecký – pokročilá: B1 a B2
francúzsky – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Francúzština je preferovaný jazyk spolu s AJ alebo NJ

Pracovné výhody : mladý dynamický kolektív, prostredie medzinárodnej firmy,
Kontakt : Ing. Elena Bajčíková HR Generalist tel.: +421363249684
Okres : okres Levice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Constellium Extrusions Levice s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35967480
Telefón: +421

CONSTELLIUM EXTRUSIONS LEVICE s r.o. • patrí do divízie Constellium Automotive Structures and Industry, ako súčasť globálneho koncernu CONSTELLIUM, ktorý v súčasnosti zamestnáva približne 9 500 zamestnancov v 26 krajinách sveta, vrátane Slovenska, • závod v Leviciach zamestnáva v súčasnosti okolo 80 zamestnancov, • závod v Leviciach je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť založená v roku 2007 • Constellium Extrusions je kľúčovým hráčom na európskom trhu so zameraním na špeciálne vysokokvalitné hliníkové profily lisované z tvrdých i z mäkkých zliatin, vrátane technicky náročných produktov pre letecký priemysel, automobilový priemysel, strojársky priemysel, energetický a stavebný priemysel, a staviteľov lodí, potravinársky priemysel, ako aj pre výrobcov vozidiel hromadnej dopravy, transportnej dopravy tovarov.

Adresa:

Priemyselná ul. 5654/3
93401 Levice
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice Priemyselná ul. 5654/3 93401