Traktorista

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Granč-Petrovce
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. František Dolný predseda tel.: +421534596242

Ponúkame pracovnú pozíciu : Traktorista

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: traktorové práce na poli

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Poľnohospodárstvo, lesné hospodárstvo a rozvoj vidieka

Vodičské oprávnenie:

Skupina C
Skupina T

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. František Dolný predseda tel.: +421534596242
Okres : okres Levoča

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: AGRODRUŽSTVO Granč-Petrovce
Právna forma: Družstvo
IČO: 36454478
Internetová adresa: agrodruzstvo@levonetmail.sk
Telefón: 0534596242

Poľnohospodárska prvovýroba, chov hospodárskych zvierat, poskytovanie služieb .

Adresa:

Granč-Petrovce 116
05305 Granč-Petrovce
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Granč-Petrovce okres Levoča Granč-Petrovce 116 05305