Technológ/programátor CNC

Ing. Marta Murgašová tel.: +421915776345 marta.murgasova@ztsvav.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technológ/programátor CNC

Pracovná náplň: • programovanie CNC (4-osé, 5-osé / Sinumerik, Heidenhain) • optimalizácia obrábacích procesov na CNC strojoch • práca s výkresovou dokumentáciou Prostredie: • kusová / malosériová výroba • výroba špecializovaná na vodné turbíny a ich príslušenstvo • výskumno-vývjové aktivity – pružný pracovný čas – zaujímavá tvorivá práca – možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie – firemné akcie

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;aspoň 1 rok

Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Ďalšie požiadavky: • tvorivý prístup k práci
• samostatnosť, zodpovednosť
• zameranie na rýchlosť a ekonomickosť výroby s ohľadom na požadovanú kvalitu výrobkov

Pracovné výhody : – pružný pracovný čas – zaujímavá tvorivá práca – možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie – firemné akcie,
Kontakt : Ing. Marta Murgašová tel.: +421915776345 marta.murgasova@ztsvav.eu
Okres : okres Ilava

ZTS – VÝSKUM A VÝVOJ, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36299782

Spoločnosť ZTS – Výskum a vývoj, a.s. sa ako jediná na Slovensku zaoberá rekonštrukciami vodných elektrární (hlavne na Vážskej kaskáde), ako aj navrhovaním nových projektov malých vodných elektrární. Spoločnosť sa zaoberá projekciou, konštrukciou, technológiou, výrobou, montážou a servisom technických zariadení vodných elektrární. Spoločnosť tiež realizuje výskum a vývoj v oblasti vodných turbín a ich príslušenstva.
Celosvetový trend a vývoj v oblasti vodnej energetiky smeruje k zefektívňovaniu existujúcich zariadení vodných elektrární a zvyšovaniu ochrany životného prostredia. Z toho vyplývajú veľké výzvy v oblasti výskumu, vývoja a projekcie vodných energetických strojov, ich modernizácie a zefektívňovania.

Adresa:

Lieskovec 598/75 01841 Dubnica nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Lieskovec 598/75 01841