Pomocná sila v kuchyni/ Pomocná kuchárka

Ferdinand Kadnár majiteľ tel.: +421905526245 fkadnar@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná sila v kuchyni/ Pomocná kuchárka

Pracovná náplň: Naberanie polievok, príprava príloh, oblôh a podobne. absolventa mladistvého zamestnanecká strava ubytovanie slušné finančné ohodnotenie finančné odmeny zamestnanecká strava ubytovanie slušné finančné ohodnotenie finančné odmeny

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;zamestnanecká strava; ubytovanie; slušné finančné ohodnotenie; finančné odmeny; zamestnanecká strava; ubytovanie; slušné finančné ohodnotenie; finančné odmeny
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : zamestnanecká strava ubytovanie slušné finančné ohodnotenie finančné odmeny zamestnanecká strava ubytovanie slušné finančné ohodnotenie finančné odmeny,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Záujemcovia o prácu nám môžu zasielať svoje životopisy na mail: praca@janosikovakrcma.sk alebo nás môžu kontaktovať telefonicky na tel. č.: 0905526245
Kontakt : Ferdinand Kadnár majiteľ tel.: +421905526245 fkadnar@gmail.com
Okres : okres Ružomberok

VOPA spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35730587

Internetová adresa:
www.janosikovakrcma.sk

Telefón:
+421905526245

Spoločnosť sa zaoberá prácou v cestovnom ruchu /reštauračné a ubytovacie služby/ a Veľkoobchodnou činnosťou

Adresa:

Hlinkova 5 90028 Ivanka pri Dunaji Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Valaská Dubová okres Ružomberok Valaská Dubová 5 03496