Operátor energetiky

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 4 roky pred

Kristína Danková HR Consultant tel.: +421917967397

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor energetiky

Pracovná náplň: – kontrola chodu zariadenia kotolne, – pravidelné odkaľovanie kotla, kontrola a úprava chemizácie kotlovej vody, – kontrola povrchových teplôt kotlových zariadení a zápis sledovaných hodnôt, – pravidelné meranie kvality napájacej vody a viacnásobná obhliadka kotolne, – pravidelná kontrola vybraných technických parametrov v strojovni chladenia, – kontrola teploty a hlučnosti kompresorov, – kontrola chodu vodného hospodárstva, – odpočty fakturačných meradiel plynu a vôd, odpadovej vody, – meranie chlóru v rôznych odberných miestach, – kontrola rozvodov. Zodpovednosť: – dodržiavanie predpisov na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia – dodržiavanie zásad prijatých v systéme ISO a princípov HACCP

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika – energetika

Ďalšie požiadavky:

– schopnosť pracovať v strese a zameranie sa na dosahovanie výsledkov
– kuričský preukaz, oprávnenie na obsluhu chladiarenských zariadení

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Kristína Danková HR Consultant tel.: +421917967397
Okres : okres Michalovce

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: JOB LEADER SLOVAKIA s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47432080
Internetová adresa: www.jobleader.sk
Telefón: +421917967397

Personálna spoločnosť s viacročnými skúsenosťami a praxou v odvetviach IT, výroby, logistiky, obchodu, reality, financii, telco…

Adresa:

Mostová 2
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Michalovce okres Michalovce Michalovce 0 00000