Obsluha obrábacích strojov

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Lubeník
  • Uverejnené 4 roky pred

PhDr. Daša Benková personálny riaditeľ tel.: +421584814125 fax: +421584811309

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obsluha obrábacích strojov

Pracovná náplň: Práca sa vykonáva samostatne – brúsenie podložiek, výloží foriem, razníkov, platničiek podľa pokynov vedúceho, výmena opotrebovaných brúsnych segmentov, kotúčov. Údržba obrábacieho stroja.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 6:00 do 14:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore obrábač kovov
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
technická gramotnosť

Pracovné výhody : Perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a odborného rastu, seriózne platové ohodnotenie.,
Kontakt : PhDr. Daša Benková personálny riaditeľ tel.: +421584814125 fax: +421584811309
Okres : okres Revúca
Dátum nástupu : 30. 9. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SLOVMAG a.s. Lubeník
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31686184
Internetová adresa: www.slovmag.sk
Telefón: 0584811111

Ťažba a spracovanie magnezitu, výroba a predaj bázických žiaruvzdorných výrobkov

Adresa:

Lubeník 236
04918 Lubeník
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Lubeník okres Revúca Lubeník 236 04918