Supervízor (výrobný majster)

Mgr. Dana Deáková tel.: +421252632514

Ponúkame pracovnú pozíciu : Supervízor (výrobný majster)

Pracovná náplň: • Dohľad nad dodržiavaním pracovného postupu a schválených štandardov. • Organizácia pracoviska kontroly výrobkov. • Garancia kvality kontroly a zodpovednosť za výsledky kontroly. • Kontrola správneho označovania kontrolovaných výrobkov, kontrola správnej evidencie priebehu kontroly. • Zaistenie obsadenia zmien. • Zaisťovanie kontroly výrobkov včas a v požadovanej kvalite a z toho vyplývajúce podieľanie sa na spokojnosti zákazníka. • Rešpektovanie zásad BOZP efektívnym spôsobom a v súlade s požiadavkami internej politiky firmy, zabezpečovanie dodržiavania pracovných, technologických a bezpečnostných predpisov. • Presné a správne vypĺňanie dokumentácie a jej včasná distribúcia k ďalšiemu spracovaniu. • Evidencia úrovne školenia inšpektorov (kontrolórov kvality). • Každodenný audit pracoviska a zamestnancov. • Motivovanie podriadených. • Priamo podriadený koordinátorovi projektu. • Podávanie návrhov na zlepšenie. • Riadenie podriadených pracovníkov – prideľovanie pracovných úloh jednotlivým zamestnancom v súlade s plánom a technologickým postupom.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Ďalšie požiadavky:

• Minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie (s maturitou výhodou).
• Znalosť AJ a ďalších cudzích jazykov výhodou.
• Užívateľská znalosť MS Office.
• Prax s vedením tímu pracovníkov, znalosť prostredia automotive výhodou
• Tímový hráč a zároveň schopnosť viesť ľudí (20-30).
• Slušné vystupovanie.
• Schopnosť pracovať v stresovom prostredí.
• Spoľahlivosť, dôslednosť, samostatnosť a flexibilita.
• VP skupina B (aktívny vodič) výhodou.
• Proaktívny prístup k práci, podávanie návrhov na zlepšenie.

Pracovné výhody : • Zaujímavé finančné ohodnotenie. • Zaujímavú pracovnú náplň. • Možnosť kariérneho a platového rastu podľa pracovného výkonu. • Zázemie perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle. • Bohaté sociálne prostredie, a iné.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
osobný pohovor

Kontakt : Mgr. Dana Deáková tel.: +421252632514
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Randstad, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35866659
Internetová adresa: www.randstad.sk
Telefón: 0252632514

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 5 400 pobočiek v 53 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2006/1320/6519 368)

Adresa:

Prievozská 2/A
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Ružinov okres Bratislava Prievozská 2/A 82109