Chyžná

  • dohoda o vykonaní práce
  • Nitra
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Mariana Molnárová manager tel.: +421907885126

Ponúkame pracovnú pozíciu : Chyžná

Pracovná náplň: Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach. Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet). Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch. Dodržiavanie hygienických štandardov. Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb. Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne.
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Mariana Molnárová manager tel.: +421907885126
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: HOTEL CAPITAL s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47237279
Internetová adresa: hotelcapital@hotelcapital.sk
Telefón: +421917755601

BEST WESTERN Hotel Capital je jedinečným miestom nachádzajúcim sa v absolútnom centre mesta, vzdialený len 50 metrov od pešej zóny. V novozrekonštruovanom plne klimatizovanom hoteli nájdete pohodlie a luxus na vysokej úrovni, ktorú potvrdzuje aj 10. miesto v kategórii Business hotel v Slovenskej Republike – ocenenie v Trend Top Reštaurácie a hotely na Slovensku.

Adresa:

Farská 16
94901 Nitra
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Farská 16 94901