Administratívny pracovník

Ing. Juraj Bednár tel.: +421 905 868 430 jurajbednar@hodinky.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník

Pracovná náplň: Vybavovanie reklamácií, zákaznícky servis, komunikácia s dodávateľmi, vybavovanie objednávok, skladové hospodárstvo. Vodičský preukaz B výhodou. Životopisy zasielajte e-mailom na jurajbednar@hodinky.sk. Podrobnosti: Reklamačné oddelenie • Príjem, evidencia a vybavovanie reklamácií • Vybavovanie servisných opráv • Absolvovanie školení, sledovanie zmien v legislatíve Zákaznický servis • Komunikácii so zákazníkmi (vybavovanie emailov a telefonátov od zákazníkov) Vybavovanie objednávok • Spracovanie objednávok • Objednávanie tovaru • Spracovanie storn a vratiek Ostatné • Vybavovanie emailovej korešpondencie s našimi zahraničnými pobočkami • Absolvovanie školení počas roka • Sledovanie zmien v legislatíve s ohľadom na našu firmu • zostavovanie výkazov pre štátne, alebo dotknuté úrady SR absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tímová práca tvorivosť (kreativita) Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Juraj Bednár tel.: +421 905 868 430 jurajbednar@hodinky.sk
Okres : okres Ružomberok
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

HODINKY SK s. r. o.

IČO:
46569014

Adresa:

Mostová 3, Ružomberok, 03401
Adresa zamestnávateľa : Ružomberok okres Ružomberok Mostová 3 03401