Odborný asistent – sociológia

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Slovensko
  • Uverejnené 4 týždne pred

anna.kovacova@fbi.uniza.sk tel.: 041/5136611

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odborný asistent – sociológia

Pracovná náplň: výskumná a pedagogická činnosť, vedenie prednášok z vybraných kapitol, vedenie seminárov v bakalárskych, magisterských, inžinierskych alebo doktorských študijných programoch, vedenie a oponovanie diplomových alebo rigoróznych prác, spolupráca na výskumnej činnosti pracoviska
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 820 do 1179,5 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Word – vysoká Microsoft Outlook – vysoká

Pracovné výhody : ,
Kontakt : anna.kovacova@fbi.uniza.sk tel.: 041/5136611
Okres : Žilina

Žilinská univerzita v Žiline

IČO:
00397563

Adresa:

Univerzitná 8215/1, Žilina, 01026
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoŽilinaŽilinaUniverzitná 01026