IT technik

IQS Personálne odd. tel.: +421915835208 iqs@iqs.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : IT technik

Pracovná náplň: Správa IT siete a starostlivosť o bežný chod tech. vybavenia.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 2 roky

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : IQS Personálne odd. tel.: +421915835208 iqs@iqs.sk
Okres : okres Ilava

INTERNATIONAL QUICK SERVICE SLOVAKIA, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36424650

Internetová adresa:
www.iqs.sk

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou služby v oblasti kontroly kvality (najmä kontrola komponentov pre automobilový priemysel) s cieľom dosiahnuť spokojnosť zákazníka. Sme mladý dynamický tím, ktorý čerpá už z 12-ročných skúseností. Využite príležitosť získať zaujímavé a perspektívne zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti!

Adresa:

Továrenská 4069/44 01841 Dubnica nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Továrenská 4069/44 01841