Majster odbornej výchovy – mechanik počítačových sietí

Igor Lonček hlavný majster tel.: +421949068891 igor.loncek@csose.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Majster odbornej výchovy – mechanik počítačových sietí

Pracovná náplň: Vzdelávanie stredoškolskej mládeže v odbore mechanik počítačových sietí. Pracovný pomer je na plný alebo čiastočný úväzok. Pracovné miesto je vhodné aj pre študenta vysokej školy.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik počítačových sietí;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Igor Lonček hlavný majster tel.: +421949068891 igor.loncek@csose.sk
Okres : okres Bratislava

Cirkevná stredná odborná škola elektrotechnická P.G. Frassatiho, Vazovova 12, Bratislava

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
30815339

Telefón:
0255573141

Sme cirkevná stredná odborná elektrotechnická škola. Sídlime na Vazovove ulici č. 12.

Adresa:

Vazovova 12 81107 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Vazovova 12 81107