Operátor lesných mechanizmov

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Domaniža
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Katarína Šelepská tel.: +421424370240 farmahornylieskov.personalne@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor lesných mechanizmov

Pracovná náplň: – obsluha rôznych lesných mechanizmov (traktory, nakladače, a pod.), – starostlivosť a bežná údržba používaných mechanizmov, – manuálne práce v lese. – pracovné prostredie s malebnou scenériou Strážovských vrchov, – možnosť bezplatného ubytovania, – pracovné oblečenie, – iné zamestnanecké benefity (príspevok na šport, kultúru a i.).
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Lesné hospodárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina B Skupina T Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: ukrajinský – vysoká: C1 a C2 rumunský – vysoká: C1 a C2 srbský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Ďalšie požiadavky: – prax s obsluhou lesných mechanizmov,
– časová flexibilita (v prípade potreby ochota pracovať nad rámec pracovného času),
– dobrý zdravotný stav, lojalita,
– bezúhonnosť.

Pracovné výhody : – pracovné prostredie s malebnou scenériou Strážovských vrchov, – možnosť bezplatného ubytovania, – pracovné oblečenie, – iné zamestnanecké benefity (príspevok na šport, kultúru a i.).,
Kontakt : Ing. Katarína Šelepská tel.: +421424370240 farmahornylieskov.personalne@gmail.com
Okres : okres Považská Bystrica

Farma Horný Lieskov s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47879408

Telefón:
+421

Rastlinná a živočíšna výroba, lesníctvo a sprostredkovateľská činnosť.

Adresa:

Domaniža 18 01816 Domaniža Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Domaniža okres Považská Bystrica Domaniža 18 01816