Brigádnik – závozník

Mgr. Gabriela Ďurinová personalista tel.: +421465198715 durinova@daffer.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Brigádnik – závozník

Pracovná náplň: Aktívna pomoc vodičom pri nakládke a vykládke školského nábytku, pomocné práce pri montáži kancelárskeho a školského nábytku. absolventa
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
iniciatívnosť trpezlivosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca manuálna zručnosť fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Gabriela Ďurinová personalista tel.: +421465198715 durinova@daffer.sk
Okres : okres Prievidza

Daffer spol. s r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36320439

Internetová adresa:
www.daffer.sk

Telefón:
+421465198715

Sme spoločnosť Daffer spol. s r.o. so sídlom v Prievidzi, ktorá už od roku 1996 stabilne pôsobí na trhu so školskými a kancelárskymi potrebami a výrobou školského nábytku. Medzi našich klientov patria firmy, organizácie, úrady, školy a škôlky. Zároveň máme vybudovanú vlastnú sieť papiernictiev.

Adresa:

Včelárska 1 97101 Prievidza Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Prievidza okres Prievidza Včelárska 1 97101