Čašník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Poprad
  • Uverejnené 3 týždne pred

Dana Juhárová vedúci prevádzky tel.: +421911016160 danay@post.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník

Pracovná náplň: – samostatná príprava kávy, teplých a studených nápojov a jednoduchých jedál – vytváranie nápojových lístkov a nových sezónnych nápojov – obsluha zákazníkov – prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie – práca s pokladňou – príprava prevádzky a udržovanie čistoty – rozvos jedál Snažíme sa vytvoriť kolektív, v ktorom bude práca koníčkom. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 11:00 do 22:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace
analytické myslenie
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: finančná a ekonomická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Ďalšie požiadavky: Nutný vodičský preukaz.

Pracovné výhody : Snažíme sa vytvoriť kolektív, v ktorom bude práca koníčkom. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.,
Kontakt : Dana Juhárová vedúci prevádzky tel.: +421911016160 danay@post.sk
Okres : okres Poprad
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

Danka Juhárová

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
30645271

Internetová adresa:
danay@post.sk

Telefón:
+421911016160

Charakteristika:
reštaurácia – reštauračné služby

Adresa:

L. Svobodu 2493/46 05801 Poprad Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Kopečná 4 4 05801