Predavač/-ka Skalica, plný úväzok

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Skalica
  • Uverejnené 3 týždne pred

Jana Pelikánová tel.: +421 jana.pelikanova@kik-textilien.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/-ka Skalica, plný úväzok

Pracovná náplň: Vaše pracovné miesto bude v medzinárodnej spoločnosti, ktorá patrí k najväčším v oblasti maloobchodu a nachádza sa v našej pobočke v Skalici. Vaše úlohy: – starostlivosť o zákazníkov v maloobchodnej predajni – poskytovanie poradenstva ku konkrétným tovarom – predajná činnosť – práca na pokladni – komunikácia so zákazníkom – starostlivosť o predajňu absolventa Sme si vedomí, že dobrý zamestnanecký vztah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Pracovať v KiK textil a Non food, s.r.o. znamená pracovať v stabilnej a dlhoročnej spoločnosti, kde vám mzda nikdy nebude meškať. Okrem mzdy, ktorá zodpovedá Vášmu pracovnému výkonu Vám ponúkame: – týždeň dovolenky navyše – zamestnanecké zľavy – možnosť kariérneho postupu – príspevok na stravné lístky zo sociálního fondu – príspevok zo sociálnehého fondu pri okruhlom pracovnom a životnom jubileu – silné zázemie v európsky orientovanej spoločnosti

Práca vhodná pre absolventa;Sme si vedomí, že dobrý zamestnanecký vztah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Pracovať v KiK textil a Non food, s.r.o. znamená pracovať v stabilnej a dlhoročnej spoločnosti, kde vám mzda nikdy nebude meškať.; ; Okrem mzdy, ktorá zodpovedá Vášmu pracovnému výkonu Vám ponúkame:; – týždeň dovolenky navyše; – zamestnanecké zľavy; – možnosť kariérneho postupu; – príspevok na stravné lístky zo sociálního fondu; – príspevok zo sociálnehého fondu pri okruhlom pracovnom a životnom jubileu; – silné zázemie v európsky orientovanej spoločnosti
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 650 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : Sme si vedomí, že dobrý zamestnanecký vztah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Pracovať v KiK textil a Non food, s.r.o. znamená pracovať v stabilnej a dlhoročnej spoločnosti, kde vám mzda nikdy nebude meškať. Okrem mzdy, ktorá zodpovedá Vášmu pracovnému výkonu Vám ponúkame: – týždeň dovolenky navyše – zamestnanecké zľavy – možnosť kariérneho postupu – príspevok na stravné lístky zo sociálního fondu – príspevok zo sociálnehého fondu pri okruhlom pracovnom a životnom jubileu – silné zázemie v európsky orientovanej spoločnosti,
Kontakt : Jana Pelikánová tel.: +421 jana.pelikanova@kik-textilien.com
Okres : okres Skalica

KiK textil a Non-Food spol. s r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
43991599

Charakteristika:
Maloobchod s textilom

Adresa:

Panenská 6 81103 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Skalica okres Skalica Mallého 57 90901