Vodič na rozvoz jedla – 4h denne

Valter Bodo tel.: +421917882198 fax: +421917882198 maros@ombre.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič na rozvoz jedla – 4h denne

Pracovná náplň: Rozvoz denného menu 4 hodiny denne. zdravotne postihnutého absolventa Zamestnanecká strava bez doplatku aj napriek krátkej pracovnej dobe.
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;Zamestnanecká strava bez doplatku aj napriek krátkej pracovnej dobe.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: tímová práca

Pracovné výhody : Zamestnanecká strava bez doplatku aj napriek krátkej pracovnej dobe.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobné stretnutie v Ombre Pizza
Kontakt : Valter Bodo tel.: +421917882198 fax: +421917882198 maros@ombre.sk
Okres : okres Spišská Nová Ves

Marián Stavjarský

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
30668697

Internetová adresa:
ombrepizza.sk

Telefón:
+421905906551

Charakteristika:
Rozvoz denného menu.

Adresa:

Štúrova 13/375 05311 Smižany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Spišská Nová Ves okres Spišská Nová Ves Šafarikovo námestie 5 05201